Zábavné atrakcie na prenájom

Atrakcie na prenájom

atrakcie na prenájom

U nás si môžete zabezpečiť atrakcie na prenájom, ktoré sa dajú využiť na akúkoľvek akciu, kde budete mať postarané o dobrú zábavu, súťaže a relax. Najčastejšie ponúkame zábavné atrakcie na dni detí, mestkých dní, firemných teambuildingových akcií až napríklad po po festivaly, kluby, alebo aj diskotéky, kultúrne akcie,  MDD, reklamné akcie, hody, jarmoky, firemné eventy, ale aj domáce párty. Nebránime sa však ponuke pre rôzne iné akcie.

Zábavné atrakcie

Disponujeme širokou ponukou atrakcií, ktorá zahŕňa detské nafukovacie zábavne atrakcie, ale aj atrakcie pre dospelých. Medzi najžiadanejšie detské atrakcie podľa záujmu klientov patria napríklad aj – nafukovacia šmýkalka, nafukovacie skákadlo, autíčka… Čo sa týka atrakcií pre dospelých, tak môžeme uviesť, že medzi najžiadanejšie atrakcie pre dospelých patria – rodeo býk,silomer kladivo,airsoft a ďalšie..

Detské atrakcie

Prevádzkujeme zábavné atrakcie na celom území Slovenskej republiky. Taktiež v prípade záujmu aj za hranicami našej krajiny. Zaisťujeme celkovú dopravu atrakcií priamo na miesto určenia, inštaláciu atrakcií, prevádzku a aj obsluhu atrakcií.

Všetky naše atrakcie sú určené pre rôzne vekové skupiny. V našej ponuke sú atrakcie pre najmenších ako napríklad trampolína, skákacie hrady, prehltací krokodíl, gladiátor a samozrejme autíčka na batérie. No máme atrakcie aj pre väčšie deti, akou je naríklad obria šmýkalka.

Atrakcie pre dospelých

Zaručene sa na našich atrakciách, ako sú ródeo býk, surf simulátor, vodný aj stolový futbal, zorbing a lezecká veža pobavia nielen väčšie deti ale aj dospelí. Môžete si vyskúšať svoju silu na vďaka silomeru kladivo, silomeru boxer a radarovej bránke. Vašu koordináciu pohybov a reflexy, pamäť a postreh Vám otestuje Lovec svetla. Môžete si zajazdiť na elektrickom skateboarde a segwey. Deti určite potešia aj héliové balóny. Sortiment atrakcií je dosť široký a stále sa rozširuje.

Prenájom atrakcie

Stačí si len vybrať z našej ponuky atrakcií na prenájom pre deti či dospelých a dohodnúť si detaily prenájmu.

Kontaktujte nás
 • Rýchly kontakt

  RÓBERT ERGANG
  Školská 32
  Bojnice 97201
  Tel.: 0905 327 279
  e-mail: info@atrakcie.net
 • Najnovšie články

 • Sme na Facebooku