Zorbing

Zorbing je výbornou adrenalínovou atrakciou, ktorá vznikla pred niekoľkými rokmi na Novom Zélande. Ide o obrovskú nafukovaciu “guľu v guli” s priemerom 3,5 metra. Zorb sa spúšťa dolu svahom. Po jej roztočení zažije vo vnútri upevnený účastník neopakovateľný zážitok.. Zorb dosahuje rýchlosť až 50 km/h a jeho zastavenie prebieha samovoľne pod svahom. Veľa ľudí má obavy, že sa im bude pri kotúľaní zle a v guli sa povracajú. Táto predstava je síce opodstatnená, ale nie pravdivá. Dovnútra vleziete tunelom, pripútate sa a potom sa už len gúľate a gúľate dolu svahom.

Treba si uvedomiť ,že otočenie o 360° je iba raz za 10m a to už naozaj nie je až taká závratná rýchlosť. Zorbuje sa obvykle na trávnatom kopci s dojazdom na rovinke, prípadne v proti svahu.. miesto musí mať rovinatý terén s vhodným dojazdom bez ostrých predmetov

V cene prenájmu atrakcie získate školenú obsluhu atrakcie, montáž a demontáž atrakcie. Prevádzku atrakcie na 4 – 5 hodín. Pri objednaní viacerých atrakcií naraz je možná zľava.

 

Kontaktujte nás s požiadavkou na rezerváciu

 • Rýchly kontakt

  RÓBERT ERGANG
  Školská 32
  Bojnice 97201
  Tel.: 0905 327 279
  e-mail: info@atrakcie.net
 • Najnovšie články

 • Sme na Facebooku