Futbal – tyčový

Samotný názov vario napovedá, že ide o kombináciu vodného a amerického stolového futbalu. Záleží na Vás, ktorú kombináciu si vyberiete.

Hrá sa podobne ako normálny futbal iba s tým rozdielom, že hracia polocha je napustená niekoľkými cemtimetrami vody, takže o zábavu je postarané,keď chceš dať gól, je to ťažšie ako sa na prvý pohľad zdá. To že padneš, to nevadí, pretože pod celou hraciou plochou je mäkká penová vrstva.

Rozmery futbal vario sú: dĺžka 13m, šírka 8m, vhodné vekovo od 6-100 rokov. Potrebovať budete len pripojenie 220V rovnú plochu. Prívod vody na vodný futbal zabezpečuje objednávateľ. Druhá varianta je stolový futbal vo zväčšenom vydaní. Hráči sú fixovaný na hlinikových rúrkach, pričom hra napodobňuje klasický stolový futbal. Každý hráč sa však môže pohybovať po rúrke o ktorú je zachytený opaskom na suchý zips. Futbal môžu naraz hrať 12-ti hráči.

V cene prenájmu atrakcie získate školenú obsluhu atrakcie, montáž a demontáž atrakcie. Prevádzku atrakcie na 4 – 5 hodín. Pri objednaní viacerých atrakcií naraz je možná zľava.

Kontaktujte nás s požiadavkou na rezerváciu

 • Rýchly kontakt

  RÓBERT ERGANG
  Školská 32
  Bojnice 97201
  Tel.: 0905 327 279
  e-mail: info@atrakcie.net
 • Najnovšie články

 • Sme na Facebooku