Lezecké steny

Výška je to, čo nám spôsobuje radosť, strach aj vzrušenie. Od nepamäti ľudia radi zdolávali prekážky, ktoré sa však stávajú nedostupnými a tak Vám jednu tú nafukovaciu dovezieme až k Vám.

Nafukovacie atrakcie sú celkovo vyhľadávaným druhom atrakcií a práve preto by ste mali zvážiť, či práve nafukovacia lezecká stena nie je to, čo urobí z Vašej akcie podujatie, o ktorom sa bude ešte dlho rozprávať. Či už sa jedná o športové súťaže, kde môžete využiť stenu ako jednu z disciplín alebo len o nevšedné podujatia pre zábavu, je táto atrakcia skvelým spestrením.

Ak máte o túto atrakciu záujem, nemusíte sa starať o nič viac. Všetko zabezpečíme vrátane školenej obsluhy a samozrejmosťou je aj starostlivosť o lezcov a ich bezpečie. V prípade večerného podujatia zabezpečíme aj osvetlenie steny.

Veľkosť steny je šesť krát sedem metrov a vysoká je šesť metrov. Pre bezproblémový chod budeme potrebovať pripojenie 220V a veľkú rovnú plochu na umiestnenie. Počítať tak môžete s cca štyrmi adrenalínovými hodinami zábavy.

Kontaktujte nás s požiadavkou na rezerváciu

 • Rýchly kontakt

  RÓBERT ERGANG
  Školská 32
  Bojnice 97201
  Tel.: 0905 327 279
  e-mail: info@atrakcie.net
 • Najnovšie články

 • Sme na Facebooku