Gladiátor

Adrenalínová atrakcia gladiátor dokonale zabaví bojujúcich súperov ale i okoloidúcich, ktorí sa môžu prizerať na zábavný súboj v nafukovacom ringu. Obaja súperi sú vyzbrojení palicami, na ktorých koncoch je pena aby sa predišlo úrazom. Taktiež každý jeden dostane ochrannú helmu a boj sa môže začať.

Samotný súboj prebieha jednoducho – súperi sa snažia jeden druhého zhodiť z podstavca a v prípade, že sa mu to podarí, stáva sa víťazom kola. Atrakcia gladiátor je ideálna na mestské podujatia, firemné akcie či akcie pre deti. Rozmery ringu sú: výška tri metre a priemer šesť metrov. Táto atrakcia je vhodná naozaj pre každého vrátane detí od šesť rokov.

Na bezproblémový chod potrebujete na mieste konania len stály prísun elektrickej energie (220V) a vhodné je tiež, aby bola atrakcia umiestnená na rovnom povrchu.

V prípade, že máte záujem si objednať práve túto atrakciu, mali by ste vedieť, že v cene prenájmu je zahrnutá aj školená obsluha a tiež zabezpečíme kompletnú montáž aj demontáž atrakcie. Prenájom atrakcie je na štyri hodiny. V prípade, že si objednáte viacero atrakcií naraz, je možná aj zľava.

Kontaktujte nás s požiadavkou na rezerváciu

 • Rýchly kontakt

  RÓBERT ERGANG
  Školská 32
  Bojnice 97201
  Tel.: 0905 327 279
  e-mail: info@atrakcie.net
 • Najnovšie články

 • Sme na Facebooku